MIKROADATINĖ TERAPIJA

1. “FUSION  MESOTHERAPY®” MICROADATINĖ  MEZOTERAPIJA 

Mažina odos suglebimą, pagerina tonusą; Tobulinta odos paviršiaus faktūrą; Naikinti raukšles, atrofinius ir hipertrofinius randus; Atkuria, drėkina.

TRUKMĖ 60 min.;  KAINA 50 EUR;

Skaityti daugiau…

 

INDIKACIJOS: tinka visų tipų odai.

 

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

“FUSION” MESO-PEN automatinė mikroadatinė sistema – tai KOLAGENO  atkūrimo terapija.

Grožio ir Estetikos Centre ASHTAR šios procedūros atliekamos  moderniu Meso-pen prietaisu.  Juo atliekamas odos paviršiaus mikro subadymas – “perforacija”, dūriai tiksliai vertikalūs, todėl odos paviršiaus pažeidimai yra minimalūs.

Procedūros metu galima kaitalioti ne tik adatų skverbties gylį ( nuo 0,25 iki 2,5 mm), bet ir judėjimo dažnį, tokiu būdu galime taikyti reikiamą gylį skirtingose srityse pagal sprendžiamas problemas.

Procedūrai naudojama sterili vienkartinė 36 adatų kasetė, todėl ji yra itin saugi.

Šis metodas taikomas kolageno ir elastino skaidulų sintezės aktyvinimui ir geresniam medžiagų patekimui į odą. Toks procesas net iki 80 % pagerina aktyvių medžiagų prasiskverbimą į giliuosius odos sluoksnius, o potrauminis odos atsakas – gaminti kolageną ir elastiną yra ilgalaikis.

Daugėjant kolageno skaidulų kiekiui odoje, keičiasi dermos kokybė, oda tarsi tankėja, o viršutinis epidermio sluoksnis įsitempia ir tampa stangresnis, lygesnis. Veido odos išvaizda gražėja, oda tampa jaunesnė ir sveikesnė.

Procedūra neskausminga, odos paraudimas trumpalaikis.

Mikroadatinė terapija – nauja ir moderni estetinės medicinos procedūra, daug efektyvesnė už klasikinę adatinę mezoterapiją .

Mikroadatinė terapija tinka visiems odos tipams.

Gali būti naudojama po lazerinių ir cheminio šveitimo procedūrų terapinio efekto sustiprinimui.

Poprocedūrinis laikotarpis būna nekomplikuotas ( oda gali būti jautresenė, paraudusi), trunka 1-2 dienas. Makiažą galima naudoti po procedūros praėjus 24 valandoms.

Pirminis procedūros efektas matomas jau sekančią dieną, o ilgalaikiai rezultatai pasiekiami ir išryškėja po 6-8 mėnesių.

Intensyvus mikroadatinės mezoterapijos kursas atliekamas ne dažniau kaip kas 2 savaites. Veido procedūrų kursas 4-6 procedūros, kūno – 6-10 procedūros; vėliau atliekamos palaikomosios procedūros – 1 procedūra per mėnesį.

Terapija labiai efektyvi ir plaukų augimui skatinti, tuomet procedūros metu naudojamas specialus plaukų augimą skatinantis mezoterapinis kokteilis.

FUSION MESOTHERAPY® produktų ženklas yra sukurtas 2007 metais, jis priklauso OXYNERGY PARIS S.L kompanijai.

Procedūros metu naudojami Fusion Mesotherapy® odos priežiūros produktai yra itin saugūs naudoti ypatingos priežiūros reikalaujančiai odai, po sudėtingų procedūrų, tokių kaip mezoterapija, mikrodermabrazija, veido odos valymas, gydymas rūgštimis. Tai produktai be silikonų, parabenų, kvapiųjų, dažomųjų ir gyvulinės kilmės medžiagų. Fusion Mesotherapy® odos priežiūros produktai yra pateikiami sandariose beorėse pakuotėse, todėl priemonės yra visiškai saugios nuo išorės, o jų naudojimas visiškai higieniškas.

KONTRAINDIKACIJOS: netaikoma esant odos onkologiniams, virusiniams ir infekciniams susirgimams, keloidinio randėjimo atvejais, jei vartojami kraujo krešėjimą mažinantys vaistai, prastas odos gijimas, diabetas,  aktyvi aknė, egzema, rozacėja (rožinė), sunki saulės keratozė, iškilūs apgamai ar karpos.Norint pasiekti maksimaliai gerą rezultatą, tarpuose tarp procedūrų, būtina naudoti specialiai Jums parinktas priemones, gydymo tęstinumui.

 

 

 


Nesidrovėkite kreiptis pagalbos ir konsultacijos.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

Kūno linijų formavimas ir liftingas – ilgalaikis rezultatas Klaipedoje

 

 

 

 

 

 

Taip pat mano mielosios, už komentarą paliktą po šiuo straipsniu  suteikiama 30% nuolaida, betkuriai Jūsų pasirinktai procedūrai. Atsiūsime nuolaidos kuponą privačia žinute El paštu. 

Daugiau galimybių gauti nuolaidų žiūrėkite šioje nuorodoje.

Straipsnių autorius – kosmetologė vizažistė Neringa

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

3 thoughts on “MIKROADATINĖ TERAPIJA”