RAUKŠLĖS

1. JAUNINANTI BEADATĖS MEZOTERAPIJOS (ELEKTROPORACIJOS) PROCEDŪRA SU 6 PEPTIDAIS  NAUJIENA !

Sprendžiamos problemas

Mažinamos mimikos raukšlės ir smulkios raukšlelės. Ypač stipriai drėkina. Stangrina.  Lygina tekstūrą.  Gerina spalvą.  Aktyvina fibrolastų veiklą, kurių dėka skatinama kolageno ir elastino gamyba.

TRUKMĖ 60 min.; KAINA 50 EUR;

 

Procedūros eiga

INDIKACIJOS: senstančiai  odai, tik atsiradus pirmosioms raukšlelėms su amžiaus pakitimais, dehidratuotai, praradusiai, elastingumą bei raumenų tonusą;

PROCEDŪROS EIGA

 1. Makiažo valikliu nuo veido odos ir akių srities švariai nuvalomas makiažas
 2. Veido oda nuprausiama fermentiniu prausikliu, nusausinama servetėle.
 3. Veido oda nuvaloma losjonu.
 4. Ant veido odos tepamas serumas su 6 peptidais ir hialiuronine rūgštimi ir įvedama aparato pagalba (elektroporacijos būdu).
 5. Ant veido uždedama Bio kolageno kaukė su natūraliu auksu. Laikoma 30 min.
 6. Procedūra užbaigiama drėkinamuoju kremu.

Rekomenduojama atlikti 6-8 procedūrų kursą kartą į savaitę.

Norint pasiekti maksimaliai gerą rezultatą, tarpuose tarp procedūrų, būtina naudoti priemones su peptidais.

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

Procedūra atliekama naudojant nepaprastai gryną koncentratą, kurio sudėtyje yra net šeši peptidai, hialiurono rūgštis, ženščenio ekstraktas, alkaloidai, enzimai, polisacharidai išgauti naudojant pažangiausias technologijas.

Šią procedūrą patartina atlikti kai tik pastebite pirmąsias raukšleles. Labai tinka atlikti tarpuose tarp botulino toksino injekcijų, kad prailginti botulino toksino veikimo laiką.

Serume esantys peptidai  patalpinti į  nanokapsules, gebančias pro raginį odos sluoksnį prasiskverbti į giliausius jos sluoksnius. Ten peptidai ląstelių lygmenyje stimuliuoja įvairius natūralius  odos gyvybinius procesus. Natūralių odos baltymų (kolageno, elastino ir kitų) sintezę, audinių regeneraciją, detoksikaciją,  ląstelių atsparumą žalingiems aplinkos veiksniams ir t. t.  Biomimetiniai peptidai yra identiški žmogaus organizmo peptidų sudėčiai, todėl procedūra yra saugi, nesukelia alerginių reakcijų.

Unikalios “Auksinės” kaukės sudėtyje esantys Aukso jonai sustiprina biologiškai aktyvių medžiagų pernešimą į  giliuosius odos sluoksnius.

Jos sudėtyje esatys biologiškai aktyvūs komponentai (vaisių rūgštys, vynuogių sėklų aliejus, antioksidantai vitaminai A ir E,  augalinis kolagenas, aloe-vera,  žaliosios arbatos ir slyvų ekstraktai) stipriai drėkina, stangrina, skaistina, mažina raukšles, tamsius ratilus po akimis, ramina odą, saugo nuo žalingų aplinkos veiksnių. sutraukia poras. Oda tampa elastingesnė, jaunesnė!

Reguliariai naudojant  priemones su peptidais, raukšlių gylis sumažėja net iki 50 procentų!

Nustojus naudoti priemones su peptidais, efektas išlieka iki trijų mėnesių, tai reiškia, kad odos ląsteles toliau aktyviai atsinaujina.

  

2. JAUNINANTI LIFTINGUOJANTI VEIDO PROCEDŪRA „MAGIŠKA SRAIGIŲ GALIA“

Ashtar Klaipėda, Sraigių gleivės naudojamos kaip prevencija odos senėjimui bei raukšlėms mažinti

Stabdo odos senėjimą. Stangrina. Drėkina. Neutralizuoja laisvuosius radikalus. Saugo nuo neigiamo UVA ir UVB spindulių poveikio. Stimuliuoja odos atsistatymą ir atsinaujinimą. Skaistina. Šviesina. Mažina uždegimus.

TRUKMĖ 60 min.; KAINA 60 EUR; 6 PROC. KURSAS 300 EUR

Skaityti daugiau…

INDIKACIJOS: raukšlės, fotosenėjimas, chronosenėjimas, suglebusi, papilkėjusi, praradusi drėgmę oda.


PROCEDŪROS EIGA:

  1. Makiažo valikliu nuo veido odos ir akių srities švariai nuvalomas makiažas
  1. Oda nuprausiama bemuilėmis putomis
  1. Oda darkartą švariai nuvaloma nanoliposominiu valikliu.
  1. Oda nuriebalinama.
  1. Užtepamas Glikolio rūgšties pilingas
  1. Užtepamas liftingo efekto gelinis priedas
  1. Viskas masažuojama kelias minutes.
  1. Nuplaunama vandeniu.
  1. Nanoliposominiu valikliu pašalinami pilingo likučiai.
  1. Užpurškiama nanoliposominė sraigių sekreto dulksna.
  1. Užtepamas nanoliposominis kremas su sraigių sekretu.
 1. Uždedama drėkinanti liftinguojanti jūrinė alginatinė kaukė.

Rekomenduojama atlikti 4 – 6 procedūrų kursą kas 2 -3 savaites.

Namuose būtina naudoti specialų atstatantį apsauginį kremą.

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

Sraigių sekretas – tai unikali sraigių išskiriama medžiaga, padedanti joms greitai atkurti pažeistą kriauklę ar užgydyti sužeistą kūno vietą.
Sraigių gleivių naudingąsias savybes vertino dar senovės graikai, kuomet sraigės buvo dedamos tiesiai ant odos.
Tai gali atrodyti neįtinėtina, tačiau šiandien sraigių gleivės yra labai populiari odos priežiūros piremonė. Šiuolaikinės nano technologijos leido, šias unikalias sraigių gleivių savybes, maksimaliai efektyviai panaudoti kosmetikoje. Tokiu būdu išvengiant diskomforto, tikrai sraigei šliaužiojant ant veido.
Sraigių gleivės naudojamos kaip prevencija odos senėjimui bei raukšlėms mažinti:

  1. Antioksidantai: apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio, gerina ląstelių funkcijas, pagreitina saulės, ar kitaip pažeistos odos atsinaujinimą.
  1. Proteinai: skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Kartu su vitaminais jie turi antiuždegimini poveikį. Kolagenas ir elastinas atkuria odos elastingumą ir taip gydo ne tik raukšles, bet ir paviršiaus randelius.Gražėja odos tekstūra. Baltymai tiesiog būtini odos regeneracijai. 
  1. Glikolio rūgštis: antiseptikas, kovoja su odos infekcijomis, skatina odos atsinaujinimą, mažina pigmentaciją, gražina odos spalvą.
 1. Alantoinas: skatina odos regeneraciją ir turi hipoalerginių savybių, skatina sužalotos odos gijimą, veikia raminančiai, mažina uždegimus. 

Jauninanti veido procedūra su sraigių sekretu padės jums išlaikyti odą jauną, švarią, švytinčią ir svarbiausia sveiką.

Norint pasiekti maksimaliai gerą rezultatą, tarpuose tarp procedūrų, rekomenduojama naudoti specialiai Jums parinktas priemones.

 3. BOTOKSO EFEKTO JAUNINANTI PROCEDŪRA SU PEPTIDAIS

odos atnaujinimas radio dažniu, Обновление кожи лица радиочастатой КлайпедаStangrina.  Lygina tekstūrą.  Gerina spalvą.. Aktyvina fibrolastų veiklą, kurių dėka skatinama kolageno gamyba. Mažinamos mimikos ir smulkios raukšlelės. Normalizuoja drėgmės kiekį.TRUKMĖ 60 min.;  KAINA 65 EUR

Skaityti daugiau…

INDIKACIJOS:  senstančiai odai, tik atsiradus pirmosioms raukšlelėms su amžiaus pakitimais, praradusiai, elastingumą bei raumenų tonusą.


PROCEDŪROS EIGA:

 1. Makiažo valikliu nuo veido odos ir akių srities švariai nuvalomas makiažas
 2. Veido oda nuprausiama bemuiliu prausikliu, nusausinama servetėle.
 3. Veido oda nuvaloma spec. nuriebalintoju.
 4. Ant veido tepamas Sesderma Lactipeel pilingas, laikoma kelias min.
 5. Veido oda nuprausiama vandeniu, nusausinama.
 6. Ant veido odos tepamas BTSES serum forte. Įmasažujama.
 7. Ant veido odos tepamas BTSES drėkinantis kremas.
 8. Procedūra užbaigiama BTSES Nanokauke.  Laikoma 30 min.

Rekomenduojama atlikti 4 procedūrų kursą kas 2-4 savaites..

Norint pasiekti maksimaliai gerą rezultatą, tarpuose tarp procedūrų, būtina naudoti specialiai Jums parinktas priemones.

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

Procedūra atliekama naudojant Sesderma Lactipeel L pilingą ir BTSES linijos produktus su peptidais.

Šią procedūrą patartina atlikti nuo 30 metų amžiaus, kai tik pajuntate odos tonuso sumažėjimą, pastebite pirmąsias raukšleles. Tarpuose tarp botulino toksino injekcijų, kad prailginti botulino toksino veikimo laiką.

Pieno rūgštis yra natūraliai randama odoje kaip metabolinio proceso produktas, ji palaiko odos pH tarp 5.5 and 6.0, taip pat išlaiko odoje natūralią drėgmę, sulaikydama vandens molekules raginiame sluoksnyje. Taip pat pasižymi odą šviesinančiomis ir antioksidacinėmis savybėmis. Gerina kitų aktyvių komponentų pasisavinimą.

BTSES serumas ir kremas, bei kaukė – mažina mimikos raukšles.

Atpalaiduojantys peptidai, pagaminti šiuolaikinių nano technologijų pagrindu, veikia pre-sinapsiname ir post-sinapsiniame lygmenyse, todėl mažina raumenų stimuliaciją ir susilpnina impulsoperdavimą iš nervų į raumenis. Susilpnina ryšį tarp raumenyse esančių baltymų, atsakingų už raumenų susitraukimus.

Palmitolio tripeptidas -5(Syn Coll), normalizuoja odos sausumą ir keratinizaciją, skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę, atsatato dermos struktūrą, didina odos stangrumą, mažina raukšles.

Retinolis pagreitina mitozę, didina enzimų aktyvumą, normalizuoja keratinizaciją. Stimuliuoja kolageno ir elastino skaidulų gamybą. Stangrina odą. Mažina pigmentaciją, reguliuoja pažeistų melanocitų judėjimą ir proliferaciją.

Maitina bei puoselėja odą.

Erškėtuogių aliejus skatina odos regeneraciją. Šviesina, bei šalina dėmeles.

4. NAUJOS KARTOS,  DNR LĄSTELIŲ ATSTATANTIS, NANO PILINGAS   „DNA RECOVERY PEEL“

otosenėjimas (raukšlės), chronosenėjimas (odos tonuso praradimas), aktininė keratozė (šiurkštūs odos suragėjimai, atsirandantys daugiausiai saulės veikiamose vietose), aknė (spuogai, bėrimai), melasma (įvairios pigmentacijos) Veido valymas KlaipedojeAtstato ląstelių DNR.. Mažina odos senėjimo žymes. Atkuria UV spindulių ir laisvūjų radikalų paveiktas suirusias DNR spiralės grandis. Sumažina timino dimerų kiekį daugiau nei 40 %. Atstato saulės spindulių padarytą žalą ląstelėms

TRUKMĖ 30 min; KAINA 75,00  EUR; 4 PROC. KURSAS 260 EUR

Skaityti daugiau…

INDIKACIJOS: fotosenėjimas (raukšlės), chronosenėjimas (odos tonuso praradimas), aktininė keratozė (šiurkštūs odos suragėjimai, atsirandantys daugiausiai saulės veikiamose vietose), aknė (spuogai, bėrimai), melasma (įvairios pigmentacijos)


PROCEDŪROS EIGA:

  1. Oda švariai nuvaloma nanoliposominiu valikliu. 
  1. Užtepamas 1 – 2 sluoksniai DNR atstatančio pilingo.
  1. Švelniai masažuojama kol susidarys balkšva kaukė. 
  1. Procedūra užbaigiama užtepant 1 – 2 sluoksnius DNR atstatančio kremo ir paliekama veikti 8 – 10 valandų. 
  1. Nuplauti gausiu kiekiu vandens. 
 1. Patepti specialiu kremu ! 

Rekomenduojama atlikti 4 procedūrų kursą kas 2-3 savaites.  

 Namuose būtina naudoti specialias priemones po procedūros!

Procedūra neatliekama, jei klientas neįsigijo specialių namų priežiūros priemonių rinkinuko skirto po procedūriniam laikotarpiui.

Namų priežiūros rinkinuką sudaro:

 1. Hidraven – putojantis bemuilis prausiklis 
 2. Nomelan C – regenuojantis, drėkinantis kremas 
 3. Silkses – drėkinanti apsauginė priemonė
 4. Retises CT yalow peel – kremas

Priemonės skirtos visam procedūrų kursui – 4-iom procedūrom.

RINKINUKO KAINA 80 EUR

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

UV spinduliuotė sukelia ląstelės DNR pažeidimus. Dėl to gali prasidėti ląstelių mutacija ar net padidėti susirgimų vežiu rizika. Paveikus UV spinduliams, DNR spiralėje susidaro timino dimerai, kurie pakeičia DNR struktūrą ir neleidžia jai replikuotis.

DNR ATSTATANTIS CHEMINIS PILINGAS

  • Ferulo rūgštis:
  • Daugiau nei 40% sumažina timino dimerų susidarymo tikimybę.
  • Neutralizuoja laisvuosius radikalus ir stiprina vitaminų C ir E veikimą.
  • Apsaugo odą nuo UVA ir UVB spinduliuotės.
  • Padeda sumažinti saulės spindulių padarytą žalą apsaugant ląstelių DNR.
  • Mažina uždegimą ir eritemą, atsirandančius oksidacinių procesų metu.
  • Slopina tirozinazės fermentų aktyvumą.
 • Didina kitų apsaugos priemonių nuo saulės poveikį.

LĄSTELIŲ DNR ATSTATANTIS KREMAS

DNR atstatantys fermentai:

  • Sesfotoliazė (planktonas): fotochemiškai aktyvus fermentas, galintis suskaldyti pirimidino dimerus. Reikia 20 minučių kad taptų aktyvus.
  • Sesendonukleazes (jūros dumblių ekstraktas): Fermentas galintis suskaldyti pirimidino dimerus. Reikia 3-4 valandų, kad taptų aktyvus.
  • Sesegzonukleaze: atstato laisvųjų radikalų sukeltus DNR grandinės pažeidimus.
  • DNR grandinės stabilizuotojai: cinkas (cinko pirštai) + aminorūgštys (argininas, cisteinas, fenilalaninas ir prolinas).
  • Augimo faktoriai (EGF, TGF-_2): stimuliuoja keratinocitų ir fibroblastų aktyvuma, stiprina epidermio atsistatymą ir kolageno sinteze.
  • Retinolis ir retinaldehidas: stimuliuoja keratinocitų proliferaciją. Apsaugo, atstato ir stimuliuoja kolageno gamybą. Moduliuoja pakitusių melanocitų aktyvumą.
 • Norint pasiekti maksimaliai gerą rezultatą, tarpuose tarp procedūrų, rekomenduojama naudoti specialiai Jums parinktas priemones.

5. LIFTINGAS BE SKALPELIO LIFTINGUOJANTI RADIO DAŽNIO VEIDO PROCEDŪRA

senstančiai, raukšlėtai odai su amžiaus pakitimais, praradusiai, elastingumą bei raumenų tonusą; KlaipedojeStangrina. Lygina tekstūrą. Gerina spalvą. Sustangrėja akių vokų oda, pakyla antakių linija. Gydo strijas. Aktyvina fibrolastų veiklą, kurių dėka skatinama kolageno gamyba.

TRUKMĖ 45 min.; KAINA 30 EUR; 15 PROC. KURSAS 225 EUR

Skaityti daugiau…

INDIKACIJOS: senstančiai, raukšlėtai odai su amžiaus pakitimais, praradusiai, elastingumą bei raumenų tonusą;


PROCEDŪROS EIGA:

  1. Makiažo valikliu nuo veido odos ir akių srities švariai nuvalomas makiažas
  1. Veido oda nuprausiama bemuiliu prausikliu, nusausinama servetėle.
  1. Ant veido ir dekoldė srities tepamas enziminis pilingas, laikoma 10 min.
  1. Veido ir dekolte strityse oda nuprausiama vandeniu, nusausinama.
  1. Ant veido odos ir dekoldė srities tepamas gelis skirtas radio dažnio aparatams su DMAE (liftinguojančiu, dėkinančiu) kompleksu.
  1. Veido ir dekolte srityse atliekamas radio dažnio masažas, kiekvienai zonai skiriant po 10 min.
  1. Nuplaunama vandeniu.
 1. Uždedama nenuplaunama kreminė drėkinanti kaukė su alavijumi.

Rekomenduojama atlikti 15 procedūrų kursą, procedūras atliekant 2 kartus per savaitę.

Po procedūros namuose tina naudoti specialų drėkinantį apsauginį kremą.

Norint pasiekti maksimaliai gerą rezultatą, tarpuose tarp procedūrų, rekomenduojama naudoti specialiai Jums parinktas priemones.

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

Tai novatoriškas elektromagnetinių impulsų prietaisas, šilumos pagalba priverčiantis gamintis naują kokybišką kolageną.

Radijo dažnio sukuriama šiluma šildo poodinius audinius, dermą. 40-60 laipsnių šiluma susuka kolageno skaidulas į spirales, tokiu būdu atsiranda greitas liftingo efektas. Paspartėja naujo kokybiško kolageno gamyba.

Detoksikuoja. Procedūra rekomenduojama ir limfodrenažui gerinti, kraujotakai skatinti. Užtikrina deguonies ir maistinių medžiagų pritekėjimą į šildomą plotą. Tai įtakoja toksinų skilimą į mažesnes daleles, kurios vėliau natūraliai pasišalina pačios.

Šią procedūrą patartina atlikti nuo 30 metų amžiaus, kai tik pajuntate odos tonuso sumažėjimą. Laiku pradėjus rūpintis savo veido oda, ilgam atitolinsite senėjimo procesus. Ilgalaikiam poveikiui pasiekti rekomenduojama atlikti 15 procedūrų kursą, atliekant po 2 procedūras per savaitę. Išskirtiniais atvejais galima atlikti ir dažniau. Pirmieji veido odos pokyčiai pastebimi jau po pirmos procedūros. Labai retai pasitaiko taip, kad kolagenas yra prastos būklės arba oda ilgą laiką buvo neprižiūrima, šiuo atveju pamatyti rezultatams gali prireikti 2 – 3 procedūrų. Procedūra neskausminga, bet gali atsirasti trumpalaikis paraudimas. Reikia vengti tiesioginių saulės spindulių ir karščio.

Po procedūros būtina naudoti paskirtą drėkinantį kremą su UVA ir UVB filtrais.

KONTRAINDIKACIJOS: nėštumas, maitinimas krūtimi, sunkios širdies ir kraujagyslių ligos, jungiamojo audinio ir raumenų ligos, onkologiniai susirgimai, neseniai įdėtas kolageno implantas, nešiojant elektrinį širdies stimuliatorių, metalo implantai stimuliuojamoje vietoje, jei tuopačiu metu atliekamos kitos veido odos procedūros.

6. NAUJOS KARTOS NANOLIPOSOMINIS FERULAKO RŪGŠTIES PILINGAS

raukšlės, fotosenėjimas, suglebusi oda, pigmentinės dėmės nuo saulės, melazma. KalipedojeStabdo odos senėjimą. Sustiprina elastinio audinio struktūrą. Neutralizuoja laisvuosius radikalus. Saugo nuo neigiamo UVA ir UVB spindulių poveikio. Stimuliuoja odos atsistatymą ir atsinaujinimą. Slopina melanino susidarymą, dėl to sumažėja odos pigmentacija. TRUKMĖ 30 min.; KAINA 65 EUR; 4 PROC. KURSAS 220 EUR

Skaityti daugiau…

INDIKACIJOS: raukšlės, fotosenėjimas, suglebusi oda, pigmentinės dėmės nuo saulės, melazma.


PROCEDŪROS EIGA:

  1. Oda švariai nuvaloma nanoliposominiu valikliu.
  1. Užtepamas 1 – 4 sluoksniai FERULAKO pilingo. Tarp sluoksnių daromi 2-3 min. tarpai.
  1. Procedūra užbaigiama užtepant Retises CT yallow peel kremą arba Retises nano 1% kremą ir paliekama veikti 8 – 10 valandų.
  1. Nuplauti gausiu kiekiu vandens
 1. Patepti specialiu kremu !

Rekomenduojama atlikti 4 procedūrų kursą kas 3 – 4 savaites

Namuose būtina naudoti specialias priemones po procedūros!

Procedūra neatliekama, jei klientas neįsigijo specialių namų priežiūros priemonių rinkinuko skirto po procedūriniam laikotarpiui.

Namų priežiūros rinkinuką sudaro:

  1. Hidraven – putojantis bemuilis prausiklis
  1. Nomelan C – regenuojantis, drėkinantis kremas
  1. Silkses – drėkinanti apsauginė priemonė
 1. Retises CT yalow peel – kremas

Priemonės skirtos visam procedūrų kursui – 4-iom procedūrom.

RINKINUKO KAINA 80 EUR

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

Pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, neutralizuoja laisvuosius radikalus, gerina vitaminų C ir E įsisavinimą. Saugo odą nuo UVA ir UVB spindulių žalingo poveikio, saugo ląstelių DNR. Kontroliuoja fermento tirozinazės aktyvumą, šviesina pigmentines dėmes, saugo nuo jų susidarymo. Turi riešvėžinių savybių.

Stiprina elastinio audinio struktūrą, slopina fermento elastazės poveikį –ji dalyvauja elastinių skaidulų irimo procese.

Norint pasiekti maksimaliai gerą rezultatą, tarpuose tarp procedūrų, rekomenduojama naudoti specialiai Jums parinktas priemones.

7. STIMULIUOJANTI VEIDO PROCEDŪRA SU AHA IR HIALIURONINE RŪŠTIMIS

senstančiai, raukšlėtai odai su amžiaus pakitimais, praradusiai drėgmę, elastingumą bei raumenų tonusą; KlaipedojeEfektyviai stabdo odos senėjimą. Atitolina senėjimo procesus. Skatina regeneraciją. Stangrina. Skaistina. Šviesina. Drėkina.

TRUKMĖ 60 min.; KAINA 45 EUR; 6 PROC. KURSAS 240 EUR

Skaityti daugiau…

INDIKACIJOS: senstančiai, raukšlėtai odai su amžiaus pakitimais, praradusiai drėgmę, elastingumą bei raumenų tonusą;


PROCEDŪ
ROS EIGA:

  1. Veido oda nuprausiama aktyviu prausikliu su AHA rūgštimi.
  1. Nusausinama servetėle.
  1. Ant veido odos tepamas reikiamo stiprumo glikolio ar pieno rūgšties tirpalas. Laikoma, kol pasiekiamas reikiamas rezultatas.
  1. Tepamas rūgšties neutralizatorius.
  1. Veido oda nuplaunama drungnu vandeni.
  1. Nusausinama servetėle.
  1. Ant veido odos tepamas giliai drėkinantis hialiurono rūgšties serumas.
  1. Ant veido odos tepamas regeneruojamasis vitamino C serumas.
  1. Uždedama stangrinamoji drėkinamoji jūrinė alginatinė kaukė.
 1. Procedūra užbaigiama raminamuoju veido kremu su SPF.

Rekomenduojama atlikti 6 procedūrų kursą kas 2 savaites.

Po procedūros namuose būtina naudoti specialų atstatantį apsauginį kremą.

Norint pasiekti maksimaliai gerą rezultatą, tarpuose tarp procedūrų, rekomenduojama naudoti specialiai Jums parinktas priemones.

8. NAUJOS KARTOS MIKROADATINĖ  KOLAGENO INDUKCIJOS TERAPIJA SU AUGIMO FAKTORIAIS 

raukšlės, fotosenėjimas, aknė, išsiplėtusios poros, pigmentacija, suglebusi oda, randai, celiulitas, strijos, nudegimai, alopecija. KlaipedojeEfektyviai stabdo odos senėjimą. Stimuliuoja odos atsistatymą ir atsinaujinimą. Aktyvuoja kolageno ir kitų dermos komponentų sintezę, atstato odos elastingumą. Padidina dermos apimtį ir taip mažina raukšles. Skatina odos biologinį aktyvumą. Slopina melanino susidarymą, dėl to sumažėja odos pigmentacija.

TRUKMĖ 60 min.; KAINA 95 EUR; 4 PROC. KURSAS 300 EUR

Skaityti daugiau…

INDIKACIJOS: raukšlės, fotosenėjimas, aknė, išsiplėtusios poros, pigmentacija, suglebusi oda, randai, celiulitas, strijos, nudegimai, alopecija.


PROCEDŪROS EIGA:

  1. Makiažo valikliu nuo veido odos ir akių srities švariai nuvalomas makiažas
  1. Oda darkartą švariai nuvaloma nanoliposominiu valikliu.
  1. Oda dezinfekuojama.
  1. Užtepamas mezoterpiniu serumų mišinys su augimo faktoriais
  1. Secialiu aparatėliu sukuriami mikro kanalėliai, kad aktyvios medžiagos būtų efektyviai.pasisavintos, likutis įmasažuojamas.
  1. Procedūra užbaigiama užtepant Retises CT yallow peel kremą ir paliekama veikti 8 – 10 valandų, arba Folded antiwrinkle nanomask (jei klientas nepageidauja eksfoliacijos).
  1. Po 10 valandų nuplauti gausiu kiekiu vandens
 1. Patepti specialiu kremu !

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

Mikroadatinė terapija su augimo faktoriais – visai neskausminga, priešingai nei mezoterapija, ir labai efektyvi estetinės medicinos procedūra, kurios metu odos paviršius subadomas specialiu aparatu padarant mikro kanalėlius, kurie iki 200 kartų pagerina veikliųjų medžiagų absorbciją į giliuosius odos sluoksnius. 
Procedūros metu įvedami nanotechnologijų pagrindu sukurti liposominiai serumai su augimo faktoriais, antioksidantais, hialurono rūgštimi, amino rūgštimis, vitaminais,

peptidais ir kitomis odą drėkinančiomis ir atstatančiomis veikliosiomis medžiagomis.
Augimo faktoriai yra labai efektyvi medžiaga, stabdanti odos senėjimą. Augalinės kilmės augimo faktoriai biotechnologijų dėka išgaunami iš artimo tabakui augalo Nicotiana benthamiana. Jie stimuliuoja odos atsistatymą ir atsinaujinimą, aktyvuoja kolageno ir kitų dermos komponentų sintezę, atstato odos elastingumą, padidina dermos apimtį ir taip mažina raukšles. Skatina odos biologinį aktyvumą, slopina melanino susidarymą, dėl to sumažėja odos pigmentacija. 

Norint pasiekti maksimaliai gerą rezultatą, tarpuose tarp procedūrų, rekomenduojama naudoti specialiai Jums parinktas priemones

9. VIDUTINIO GYLIO RAUKŠLĖMS NOMELAN FENOLIO PILINGAS 

fotosenėjimas (raukšlės), chronosenėjimas (odos tonuso praradimas, aknė (spuogai, bėrimai), randai, melasma (įvairios pigmentacijos) Kalipedoje

Išlaiko raginio sluoksnio storį. Suaktyvina epidermio ląstelių atsinaujinim. Mmažina raukšlių gylį. Lygina randus. Šviesina pigmentines dėmes. Reguliuoja sebumo kiekį. Išvalo komedonus. Slopina melanocitų vystymąsi

TRUKMĖ 45 min; KAINA 150 EUR; 4 PROC. KURSAS 480 EUR

Skaityti daugiau…

INDIKACIJOS: fotosenėjimas (raukšlės), chronosenėjimas (odos tonuso praradimas, aknė (spuogai, bėrimai), randai, melasma (įvairios pigmentacijos)


PROCEDŪROS EIGA:

  1. Oda švariai nuvaloma nanoliposominiu valikliu.
  1. Oda nuvaloma spec. nuriebalintoju.
  1. Užtepamas 1 – 4 sluoksniai NOMELAN FENOLIO pilingo. Tarp sluoksnių daromi 2-3 min. tarpai.
  1. Procedūra užbaigiama užtepant RETINOLIO kremą ir paliekama veikti 8 – 10 valandų.
  1. Nuplauti gausiu kiekiu vandens
  1. Patepti spacialiu kremu !
 1. Prieš ir po procedūros klienui duodama atsigerti vandens, kad pasišalintų toksinės medžiagos.

Rekomenduojama atlikti 4 procedūrų kursą kas 4 savaites.

Namuose būtina naudoti specialias priemones po procedūros!

Procedūra neatliekama, jei klientas neįsigijo specialių namų  priežiūros priemonių rinkinuko skirto po procedūriniam laikotarpiui.

Namų priežiūros rinkinuką sudaro:

 1. Hidraven – putojantis bemuilis prausiklis
 2. Nomelan C – regenuojantis, drėkinantis kremas
 3. Silkses –  drėkinanti apsauginė priemonė
 4. Retises CT yalow peel  – kremas

Priemonės skirtos visam procedūrų kursui – 4-iom procedūrom.

RINKINUKO KAINA 80 EUR

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

Neskausmingas, papildomai nenaudojami jokie analgetikai.

Pilingo poveikio gylis priklauso nuo užteptų sluoksnių skaičiaus

Vienos procedūros metu negalima naudoti daugiau kaip 5ml pilingo tirpalo.

Rezultatai jau matomi po 7 dienų: atsinaujinusi, švytinti, tolygi oda.

Nebūna hiper ar hipopigmentacijų.

 1. TCA: greitesnė regeneracija, stangresnė ir elastingesnė oda
 2. Fenolis: minkštesnė, plonesnė, lygesnė oda.
 3. Retinoinė rūgštis: mažina raukšlių gylį, šviesina pigmentines dėmeles.
 4. AHA: drėgnesnė, tampresnė, labiau pridrėkinta oda.
 5. Salicilinė rūgštis: išvalo komedonus, minkština, reguliuoja riebalų išsiskyrimą.
 6. Fitinė rūgštis: šviesina pigmentines dėmeles, apsaugo nuo laisvųjų radikalų.
 7. Kojo r. + Hidrokvinonas + alfa – arbutinas, Udecilenoil-fenilaninas + Doacetil-boldinas + Kojo r. : Slopina melanocitų gamybą.
 8. Pagalbinės medžiagos: apriboja pilingo absorbciją (saugus pilingas)

    

Norint pasiekti maksimaliai gerą rezultatą, tarpuose tarp procedūrų, rekomenduojama naudoti specialiai Jums parinktas priemones

10. RAUKŠLĖMS „NE“MEZOTERAPIJA BE ADATŲ ELEKTROPORACIJA

tinka visų tipų odai, atsiradus pirmosioms raukšlelėms. KlaipedojeSaugo odą nuo senėjimo, mažina raukšles. Drėkina. Stangrina. Stimuliuoja kolageno sintezę. Atstato odos struktūrą. Neutralizuoja laisvuosius radikalus. Ramina sudirgintą ir pažeistą odą. Mažina odos raudonį, uždegimus. 

TRUKMĖ 45 min.; KAINA 45 EUR

Skaityti daugiau…

INDIKACIJOS: tinka visų tipų odai, atsiradus pirmosioms raukšlelėms.


PROCEDŪROS EIGA:

  1. Makiažo valikliu nuo veido odos ir akių srities švariai nuvalomas makiažas
  1. Veido oda nuprausiama bemuiliu prausikliu, nusausinama servetėle.
  1. Ant veido odos tepamas enziminis pilingas, laikoma 10 min.
  1. Veido oda nuprausiama vandeniu, nusausinama.
  1. Elektroporacijos būdu įvedamas mezoterapinis kokteilis.
 1. Uždedama drėkinanti, raminanti, regeneraciją skatinantinanti veido kaukė.

Norint pasiekti maksimaliai gerą rezultatą, tarpuose tarp procedūrų, rekomenduojama naudoti specialiai Jums parinktas priemones.

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

Elektroporacija – metodas, pelnęs Chemijos Nobelio premiją. Rezultatas akivaizdžiai matomas iš karto.

Tai šiuolaikiškiausias metodas padidinantis ląstelių membranų pralaidumą daugiau nei 400 kartų. Veikliųjų medžiagų poveikis padidėja keliais tūkstančiais kartų.

Kadangi medžiagoms per odą sunku prasiskverbti giliai į audinius, jos yra įšvirškčiamos. Tokiu būdu įvestos aktyviosios medžiagos yra veiksmingiausios,

poveikis juntamas iškarto.

Organinis silicis yra pagrindinė veiklioji medžiaga prieš odos senėjimą šiame mezoterapiniame kokteilyje. Kokteilį papildo medžiagos, dar labiau patempiančios odą – tai DMAE, vitaminų B kompleksas, glutationas ir amino rūgštys.

Veikliosios medžiagos

– DMAE 0,5%
– Organinis silicis 0,5%
– Augalinės amino rūgštys
– Karnitinas
– Taurinas
– Glutationas
– Vitaminų B kompleksas

KONTRAINDIKACIJOS: nėštumas, maitinimas krūtimi, sunkios širdies ir kraujagyslių ligos, jungiamojo audinio ir raumenų ligos, onkologiniai susirgimai, neseniai įdėtas kolageno implantas, nešiojant elektrinį širdies stimuliatorių, metalo implantai stimuliuojamoje vietoje, jei tuopačiu metu atliekamos kitos veido odos procedūros.

11. STANGRINAMOJI SESDERMA PROCEDŪRA “DAESES” SU DMAE KOMPLEKSU NANO LIPOSOMOSE 

fotosenėjimas (raukšlės), chronosenėjimas (odos tonuso praradimas), pavargusi, papilkėjusi, praradusi skaistumą ir tonusą oda. KlaipedojeStimuliuoja kolageno gamybą, dėl to stabdomas raukšlių susidarymas, oda karto tampa tvirtesnė, elastingesnė ir lygesnė, padidėja raumenų tonusas.

TRUKMĖ 45 min; KAINA 50 EUR

Skaityti daugiau…

INDIKACIJOS: fotosenėjimas (raukšlės), chronosenėjimas (odos tonuso praradimas), pavargusi, papilkėjusi, praradusi skaistumą ir tonusą oda.

PROCEDŪROS EIGA:

  1. Nuvalomas akių makiažas.
  1. Veido oda švariai nuprausiama bemuilėmis putomis.
  1. Veido oda nuvaloma specialiu nuriebalinančiu valikliu.
  1. Užtepamas 1 sluoksnis Argipeel pilingo, laikoma kelias minutes.
  1. Veido oda švariai nuprausiama gausiu kiekiu vandens.
  1. Veido oda nuvaloma specialiu liposominiu valikliu.
  1. Užtepama DAESES ampulė, įmasažuojama.
  1. Užtepama stangrinamoji DAESES kaukė, laikoma 15 min.
  1. Veido oda švariai nuprausiama gausiu vandens kiekiu.
  1. Veido oda nuvaloma specialiu liposominiu valikliu.
  1. Procedūra užbaigiama užtepant stangrinamojo DAESES kremo.
 1. Rekomenduojama atlikti 4 procedūrų kursą kas 2-3 savaites.

Namuose rekomenduojama naudoti specialias jums parinktas priemones.

PROCEDŪROS APRAŠYMAS

DAESES linijos produktų sudėtyje yra perversmą sukėlęs komponentas – DMAE (dimetilamino etanolis arba deanolis), iš žuvies išgaunama natūrali maistingoji

medžiaga patalpinta liposomose, dėl kurios poveikio oda iš karto tampa tvirtesnė, elastingesnė ir lygesnė. Ši medžiaga skatina neuromediatoriaus acetilcholino išsiskyrimą, kurio su amžiumi mažėja ir kuris stimuliuoja kolageno sintezę, dėl to stabdomi raukšlių formavimosi procesai ir oda tampa elastingesnė.


Nesidrovėkite kreiptis pagalbos ir konsultacijos.

Teirautis Klaipėdoje tel. 868770119

Didžioji Vandens g. 18 Klaipėdoje

Kūno linijų formavimas ir liftingas – ilgalaikis rezultatas Klaipedoje

Taip pat mano mielosios, už komentarą paliktą po šiuo straipsniu  suteikiama 30% nuolaida, betkuriai Jūsų pasirinktai procedūrai. Atsiūsime nuolaidos kuponą privačia žinute El paštu. 

Daugiau galimybių gauti nuolaidų žiūrėkite šioje nuorodoje.

Straipsnių autorius – kosmetologė vizažistė Neringa

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

One thought on “RAUKŠLĖS”